Rolą wychowawcy jest organizowanie środowiska zabawy i uczenia się oraz specyficzne monitorowanie procesów rozwojowych, m.in.. poprzez obserwację i dogłębną analizę zachowań dziecka oraz ścisłą współpracę z rodzicami.

Wnętrza naszego przedszkola są nowoczesne i estetyczne. Kolory i dodatki sprzyjają nauce, koncentracji i stwarzają poczucie bezpieczeństwa. W salach znajdują się kąciki tematyczne, które zaspokajają różnorodne potrzeby dzieci.

Głównym celem, jaki stawiamy sobie w Przedszkolu i Klubie Malucha Stacyjkowo, jest tworzenie miejsca, do którego dzieci będą chciały wracać. U nas mają się czuć „jak w domu”, w którym czekają na nie ulubione ciocie, czyli panie wychowawczynie, a czas mija na fantastycznej nauce poprzez zabawę.

 

Bilety dla...

Do wspólnej podróży zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 6 roku życia. Dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy odpowiedni „wagonik”, który zapewni im komfortowe warunki wojaży.

KLUB MALUCHA

Wagony dedykowane najmłodszym. Tutaj swoje miejsce znajdą dzieci w wieku od 1. r.ż. do 2,5 lat. Przestrzeń Klubu, mimo wspólnego z przedszkolem wejścia, ma osobną szatnię, toaletę oraz wejście do sali dla najmłodszych. Dzięki temu nasi mali podróżnicy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

PRZEDSZKOLE

Do zajęcia miejsc zapraszamy dzieci od 2,5 do 6 lat. Oferujemy miejsce w trzech wagonach, czyli 3 grupach wiekowych. Na pasażerów czeka szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Wiemy jednak doskonale, że dzieci najbardziej ucieszy bliskość lasu i możliwość spędzania czasu na wolnym powietrzu, w otoczeniu przyrody.

Uwaga! W naszym przedszkolu mamy grupę anglojęzyczną, gdzie język ten traktowany jest równorzędnie z językiem ojczystym. Jednocześnie nauka dostosowana będzie do potrzeb i umiejętności dzieci.

Zapraszam do podróży
Spędźmy ją razem!