KLUB MALUCHA

Wagony dedykowane najmłodszym. Tutaj swoje miejsce znajdą dzieci w wieku od 1. r.ż. do 2,5 lat. Przestrzeń Klubu, mimo wspólnego z przedszkolem wejścia, ma osobną szatnię, toaletę oraz wejście do sali dla najmłodszych. Dzięki temu nasi mali podróżnicy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszam do podróży
Spędźmy ją razem!

 

CELE STACYJKOWA

Skoro tu do nas trafiliście, znaczy że szukacie idealnego miejsca dla swojego dziecka. Świetnie się składa. To miejsce powstało bowiem z pasji i chęci stworzenia idealnego miejsca dla najmłodszych.

Poczucie bezpieczeństwa to, w mojej opinii, najważniejsza potrzeba każdego człowieka. Także tego najmłodszego. Głównym celem, jaki stawiamy sobie w Przedszkolu i Klubie Malucha Stacyjkowo, jest tworzenie miejsca, do którego dzieci będą chciały wracać. U nas mają się czuć „jak w domu”, w którym czekają na nie ulubione ciocie, czyli panie przedszkolanki, a czas mija na fantastycznej nauce poprzez zabawę.

To właśnie kolejny, równie ważny cel naszego przedszkola i klubu malucha. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zabawa jest dla najmłodszych najważniejszym polem eksploracji świata i nauki. Dzięki zabawie nabywają również kompetencji społecznych. Nasz maluch musi się bowiem odnaleźć w świecie, gdzie jest częścią większej całości. Jednocześnie coraz bardziej poznaje siebie. Pobyt w Stacyjkowie ma być dla dziecka wspaniałą i ekscytującą podróżą poprzez kolejne stadia rozwoju.

Bilety dla…

Do wspólnej podróży zapraszamy dzieci w wieku o 1. do 6. r.ż. Dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy odpowiedni „wagonik”, który zapewni im komfortowe warunki wojaży.